Statystyki gracza Virtual

1. Zarejestruj konto

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś na VirtualMT2, możesz to zrobić wykorzystując opcje dostępne na górze tej strony. Po prostu podaj żądaną nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło i potwierdź, że zapoznałeś się z Ogólnymi Warunkami Umowy. Po kilku minutach, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na podany adres e-mail. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w wiadomości od nas.

2. Pobierz i zainstaluj

Ściągnij grę z działu Pobierz na naszej stronie. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na plik VirtualMT2.rar rozpocznie dekompresję pliku. Następnie wejdź do katalogu w którym wypakowało się archiwum.

3. Graj w VirtualMT2

Po wypakowaniu archiwum gry, na twoim pulpicie, lub dysku który wskazałeś powinien pojawić się katalog o nazwie VirtualMT2. Aby uruchomić grę, wejdź do w/w katalogu i po prostu kliknij na jedną z 2 ikonek dwa razy. Jedna z ikonek umożliwia połączenie z pomięciem autopatchera, jeśli nie jesteś pewien czy korzystasz z aktualnej wersji gry, wybierz ikonkę o nazwie VirtualCafe żeby pobrać najnowsze poprawki (może to potrwać kilka minut). Po zaktualizowaniu plików, możesz podać dane dostępowe do konta i wybrać jeden z siedmiu kanałów. Jeśli logujesz się po raz pierwszy na nowym koncie, będziesz musiał wybrać jedno z trzech królestw zanim dotrzesz do opcji tworzenia postaci. Na każdym koncie masz możliwość stworzenia maksymalnie 4 postaci - tylko ty możesz nimi grać, masz nad nimi pełną kontrolę.

4. Bezpieczeństwo

Dzielenie konta znaczy, że pozwalacie innym grać na swoim koncie lub sami gracie na kontach innych graczy. Nawet jeśli ufacie tym osobom, to udostępnianie danych swojego konta osobom trzecim jest znacznym ryzykiem. Jedynym pewnym sposobem jest zrezygnowanie z dzielenia konta. Jeśli chcecie chronić swoje konta, musicie koniecznie zadbać o bezpieczeństwo Waszego systemu PC. Aktualnie na rynku znajduje się wiele programów antywirusowych, jednym z lepszych i polecanych przez nas jest NOD32.

Prosimy zwrócić baczną uwagę, na różnego rodzaju tricki stosowane przez oszustów. Absolutnie prosimy nie podawać swoich danych osobom, które przedstawiają się jako osoby z administracji. Na serwerze VirtualMT2 żaden GM nigdy nie prosi gracza o hasło i login. Pod żadnym pozorem nie wchodzimy na strony tak zwane eventowe, z promocją smoczych monet i innych które wymuszają podanie takiego samego loginu i hasła jakiego używanie na serwerze VirtualMT2

Your Title Here