Witaj na VirtualMT2

Już dziś dołącz do kilkutysięcznej społeczności graczy. W grze czeka na Ciebie kilkadziesiąt świetnie przemyślanych zadań do wykonania, a także aż 255 poziomów do zdobycia.

Update 12.06.2023

Mapa - Baronowa pająków

Update 1.05.2023

Nowa mapa eventowa

Update 29.04.2023

Zmiana czasu respu Ripera

VirtualMT2

Jeśli znudziły Cię informacje o kolejnych reworkach Twojego serwera, lub masz dość robienia wszystkiego od początku na kolejnych niekończących.... się odsłonach tego samego projektu, to świetnie trafiłeś!

VirtualMT2 to serwer z długoletnią historią, który istnieje od początku grudnia 2010 roku i który nadal jest w stanie zaskoczyć Was, innowacyjnością i stabilnością

Poziom trudności rozgrywki na VirtualMT2, charakteryzuje się dość szybkim expem, wysoką szansą na ulepszenie większości przedmiotów, oraz różnorodnością misji których nagrodą są bonusy dodawane do statystyk Twojej postaci.

Bardzo ważnym elementem charakteryzującym nasz serwer jest możliwosć posiadania 255 lvl postaci, osiągnięcie takiego poziomu wbrew pozorom nie jest wcale takie proste, wymaga ukończenia wszystkich misji oraz bardzo silnego ekwipunku, a czasem pomocy przyjaciół. Do Waszej dyspozycji dostępnych jest pięć kanałów gry, serwerowy system pomocy technicznej, komunikator głosowy TeamSpeak, oraz forum dyskusyjne na którym zawsze możesz liczyć na pomoc naszej społeczności.

Your Title Here