Regulamin serwera VirtualMT2

Rejestracja konta

§1. Rejestracja. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną na podany adres poczty elektronicznej i numer telefonu wysyłanych przez VIRTUAL-GAME w celach marketingowych.

Główne założenia

§1. Nazwy. Używanie obraźliwych, rasistowskich i/lub wulgarnych nicków postaci lub opisów sklepu, a także podszywanie się pod członków zespołu VirtualMT2 jest zabronione.
§2 Zachowanie. Gra jest zabawą mającą sprawiać przyjemność, dlatego ważnym jest, aby gracze zachowywali się kulturalnie względem siebie. Groźby, zastraszanie, wymuszanie oraz obrażanie innych jest zabronione. Jeśli uważasz, ze ktoś łamie te zasady, zgłoś to administratorowi poprzez wysłanie screenshota wiadomości na support.
§3 Oprogramowanie. Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione. Korzystanie z oprogramowania do Metin2, które nie zostało stworzone przez VirtualMT2, w szczególności ze skryptów automatycznie rozwijających postać pod nieobecność gracza, jest zabronione i prowadzić będzie do kasacji konta.
§4 Handel. Wszystkie przedmioty w grze są własnością twórców VirtualMT2. Wszelkie formy sprzedaży/wymiany w której w grę wchodzi (przelew, SMS, PSC, doładowanie telefonu, skiny, przedmioty z innych gier), są surowo zabronione i prowadzić mogą do blokady, lub usunięcia konta.

Game Play

§1 Spot. Spot należy do gracza który jest w stanie go obronić, aczkolwiek wszystkie próby notorycznego złośliwego działania ze strony innych Graczy traktujemy indywidualnie, w związku z czym udokumentowane w screenshoty zgłoszenie prosimy wysłać na nasz support.
§2 Bug-using. Wszelkie bugi, błędy, ułatwienia itp. należy zgłaszać Administracji. Nie zgłoszenie ich i korzystanie z nich będzie surowo karane!
§3 Gildia. Nazwa gildii nie może zawierać wulgaryzmów, słów uznanych za obraźliwe oraz kojarzących się z GameMasterami/Administratorami.
§4 Reklama. Zakaz reklamowania innych serwerów gier zarówno na forum jak i na serwerze.
§5 Spam Spamowanie jest zabronione. Oznacza to, że nie wolno: - wielokrotne wysyłać tej samej wiadomości na czacie w krótkim odstępie czasu - umieszczać linków lub reklam nie związanych z VirtualMT2 - pytać się innych graczy o działanie błędów w celu pozyskania korzyści w grze
§6 Niedozwolone treści. Bezwzględny zakaz propagowania treści niezgodnych z prawem lub normami współżycia społecznego (tj. nawoływania do nienawiści rasowej, propagowania ustrojów totalitarnych, pornografii itp.)
§7 Eventy. Zakaz zabijania podczas eventów organizowanych przez Administracje, chyba, że postanowią oni inaczej.
§8 Handel postaciami, Gracz chcący zakupić postać, ma obowiązek sprawdzenia/zweryfikowania postaci pod kątem posiadanych misji "biologa", oraz nałożonych blokad typu "block chat".
§9 Zakaz podszywania się, pod innego gracza celem wyłudzenia dostępu do konta innego gracza, wyłudzenia itemów bądź innych korzyści.
§10 Weryfikacja konta. Administracja zastrzega sobie prawo do nałożenia blokady konta gracza do 7 dni w celu weryfikacji postaci pod kątem błędów/bugów.
§11 Zakończenie gry. Administracja zastrzega sobie prawo do blokady oraz usunięcia postaci, w wypadku poinformowania administracji przez gracza o zamiarze "końca Gry".


Gracz a Gamemaster

§1 Nie kłóć się, lub nie podważaj zdania GM. Są to na ogół mądre osoby o bezstronnych poglądach.
§2 Nie dodawaj GM/Administratora do przyjaciół, nie spamuj mu na PW. GM/GA zazwyczaj blokuje "szept" i wysłuchuje próśb graczy na forum, lub centrum zgłoszeń.
§3 Administrator/GM nie daje ani nie wymienia itemów. Nie udziela podpowiedzi podczas eventów i nie ma obowiązku tłumaczyæ się przed graczem ani uzasadniać mu swoich decyzji.
§4 Administrator/GM zastrzega sobie prawo do sprawdzenia konta gracza, jeśli gracz łamie ogólne zasady panujące na serwerze.


Wymiana i handel

§1 Kradzieże. Za kradzieże kont i/lub itemow z wykorzystaniem haseł Administracja nie odpowiada. Jednocześnie Administracja prosi o używanie haseł trudnych do odgadnięcia, z zastosowaniem różnych wielkości liter i dodania paru cyfr. Przypominamy również, że Administrator/GM nigdy nie prosi o podawanie hasła, lub innych danych potrzebnych do logowania. Nie dajcie się naciągać.
§2 Wymiany. Wymiana konto za konto, item za item, oraz przedmiot za konto robicie na własną rękę. GM nie będzie odpowiadał na zgłoszenia dot. utraty konta, itemow, yang. Wszystkie narządzia służące do bezpiecznego handlu w obrębie serwera dostępnę są spod klienta gry!
§3 Wymiany międzyserwerowe. Handel i wymiany przedmiotami/kontami z poza serwera VirtualMT2 są zabronione.


System kar i składanie skarg

§1 Hacki. Używanie botów, hacków i innych wspomagaczy - Ban Permanentny.
§2 Podszywki. Podszywanie się pod Administratora/GameMastera - Ban Permanentny.
§3 Utrudnianie. Przeszkadzanie w Eventach - 1-3 dni (zależne od stopnia natręctwa).
§4 Obraza i wulgaryzmy. Blokada chatu, 24h, w przypadku wyraźnego przegięcia ban 3 dni
§5 Groźby. Za groźby dot. życia realnego gracz podlega karze stałej blokady konta - Ban Permanentny.
§6 Nieznajomość. Nieznajomość regulaminu 2 dni na przeczytanie i zrozumienie obecnie obowiązującego.
§7 Zaśmiecanie. Celowe wyrzucanie dużej ilości itemów w miastach m1 oraz m2 (drop ze szkatułek śmierci naginii itp) Ban 24 godziny .
§8 Wymagany poziom. Gracz znajdujący się na mapie poniżej dopuszczalnego Lv-a - Ban 14 dni.
§9 Spam. Gracz który uciążliwie spamuje - Blokada Chat-u 2 godz.
§10 Kopiowanie itemow. Osoba proponującą innemu użytkownikowi tak zwane kopiowanie itemu - Ban stały.
§11 Łowienie. Postać łąwiąca ryby, ma obowiązek odpisania na PW, administracji, lub innej prywatnej postaci wchodzącej w skład teamu. - Konsekwencje jak w $1

Teamspeak

§1. Korzystanie z komunikatora Teamspeak jest całkowicie darmowe.
Administracja nie pobiera opłat i nie sprzedaje slotów
§2. Właścicielem serwera Teamspeak jest VIRTUAL-GAME
NIP: 7581736343 REGON: 550070144

Płatności

§1. Wspomagając serwer formą płatności akceptujesz poniższe zasady:
§2. W przypadku braku otrzymania zwrotnego SMS lub błędu podczas realizacji płatności jest możliwość złożenia reklamacji pod adresem http://reklamacje.cashbill.pl/
§3. Administracja nie odpowiada za błędnie wysłane SMS / PRZELEWY, zgodnie z regulaminem koszt nie jest zwracany.
§4.W razie nie otrzymania zakupionej usługi proszę o kontakt z właścicielem serwisu admin@virtualmt2.com.pl


VIRTUAL-GAME Wojciech Wdowiński NIP: 7581736343 REGON: 550070144

Ostrołęka ul. Kopernia 7/57
Your Title Here